Madam Bakster

the guilt-free bakery

Auteur: Verhulst Laura
Uitgever: Kannibaal
ISBN: 9492081911 / 9789492081919
Jaar: 2017
Pagina’s: 168




“Met Madam Bakster wil ik ervoor zorgen dat iedereen opnieuw zorgeloos kan genieten van nagerechten zonder het tellen van (lege) calorieën of zonder te moeten opletten voor allergene ingrediënten. Diëten hoort geen straf te zijn maar wel een levensstijl.”

  — Laura Verhulst


Madam Bakster, het alter ego van de Gentse Laura Verhulst, heeft een passie voor desserts én voor gezonde voeding. Een onmogelijke combinatie? Niet voor haar.

Door op zoek te gaan naar alternatieven voor de traditionele calorierijke en vaak ook allergene ingrediënten* toont ze aan dat nagerechten niet altijd voor een schuldgevoel moeten zorgen of onbereikbaar moeten zijn voor wie intoleranties heeft.

Madam Bakster toont in dit boek op inspirerende wijze dat desserts perfect deel kunnen uitmaken van een gezonde en evenwichtige voeding. Ze tovert met avocado, kokosolie, notenmeel en dadels en laat je kennismaken met de bijzondere eigenschappen van verrassend eenvoudige ingrediënten als agaragar, aquafaba en zijden tofoe.

Laura Verhulst deelt al een tijdje haar kennis in een alom geprezen blog, die resulteerde in een online guilt-free bakery, waarvoor ze in 2016 student-ondernemer van het jaar werd. Sindsdien kreeg haar project bijzonder veel media-aandacht en in januari 2017 opende ze in Gent een hippe koffiebar.

Nu verzamelt ze haar lekkerste recepten en geeft ze haar geheimen prijs voor een geslaagde picknick, brunch, high tea of party. Van kinderen tot oma’s, Madam Bakster laat iedereen smullen van originele en gezonde desserts!

*lactose, gluten, suiker, eieren,… -> veel ME-patiënten kampen immers met dergelijke intoleranties  


Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
28
29
30
31
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
7e Invest in ME International Conference - Building a Future for Research into ME
01/06/2012    
09:00
The 7th Invest in ME International ME/CFS Conference 2012 Building a Future for Research into ME Clinical and Research Updates in Myalgic Encephalomyelitis CONFERENCE DESCRIPTION [...]
Bunnik: informatiebijeenkomst voor langdurig zieke werknemers
05/06/2012    
13:30
Voor mensen met ME/CVS, Whiplash, en andere ‘moeilijk objectiveerbare’ gezondheidsproblemen en hun hulpverleners. Op deze bijeenkomst kunt u informatie en tips verwachten over: de rechten [...]
“De gevolgen van een niet-aangeboren hersenletsel"
16/06/2012    
14:00
Wij nodigen jullie graag uit op onze eerstvolgende bijeenkomst die bestemd is voor whiplashpatiënten en hun partners alsook voor medici, behandelaars en andere geïnteresseerden:          [...]
16 jun
16/06/2012    
14:00
SprekersDr. Peperkamp (neuroloog)Dr. De Raedt (gezonde voeding)
Geen Evenementen
Recente Links