Bron:

| 11287 x gelezen

Een maand later…

Een maand na de onvergetelijke Wereld ME-dag lig ik helaas nog steeds vrijwel constant in het donker bij te komen, maar het was het allemaal meer dan waard!

Ondertussen hebben we alle commissieleden van VWS en de fractievoorzitters van alle partijen een brief met indringende foto van Nico en Henri met petitie- banner gestuurd, om aandacht te blijven vragen voor ME. En daar is vanuit Den Haag positief op gereageerd!

Er is een opening tot gesprek en dat is toch een mooie stap in de goede richting.

Zodra we meer kunnen vertellen, zal ik er zeker over bloggen.

Verder is er de laatste tijd veel gaande in ME-land. Het lijkt wel alsof alles nu samenkomt.

De actie, de petitie, wetenschappers die doorzoeken en steeds meer puzzelstukjes vinden en ook dat geeft hoop. Hoop voor gedegen biomedisch onderzoek en voor behandelingen. Maar daar is geld voor nodig, heel veel geld.

En daarom: stort zo mogelijk een bijdrage op bankrekeningnummer 1116.72.694 t.n.v. Stichting ErkenME te Rijnsaterwoude.

We zouden heel blij zijn met uw en jouw steun. En bedanken alle gevers heel hartelijk!

ErkenME komt met nieuwe acties waarover later meer op www.erken-me.nl .

Blijf ons volgen. Blijf de wereld over de actie vertellen. En organiseer zelf elders in het land ook sponsoracties, waardoor de olievlekwerking van ErkenME in alle provincies zichtbaar wordt en patiënten door iedereen gehoord worden!

Namens ErkenME, Christine van Reeuwijk

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
31
26 mrt
26/03/2019    
13:30
Deze namiddag is gratis en gaat door in het creatieve lab van JR*BOT dat vanaf maart zijn deuren opent.Samen beschilderen we kleine canvasjes (van 5x5 [...]
Kom 27 maart naar Den Haag en steun onze vertegenwoordigers!
27/03/2019    
11:30
Op woensdag 27 maart 2019 van 11:30 tot 13:00 uur hebben vertegenwoordigers van de ME/cvs Vereniging, ME/CVS Stichting Nederland, Steungroep ME en Arbeidsongeschiktheid, Groep ME-DenHaag en ME [...]
Evenement op 26/03/2019
Geen Evenementen
Recente Links