Bron:

EOS

| 10464 x gelezen

In samenwerking met het wetenschappelijk magazine EOS laat men op de Belgische radiozender Nostalgie af en toe een stukje wetenschap horen. Dit keer op 29sept. om ong. 17.30u ging het over CVS! Men zei dat de ziekte mogelijk niet iets van aanstellers is en men had het over de positieve en negatieve studies en dat er nog geen sluitend bewijs was. Men vertelde ook over Jamie Deckoff, die via haar blog laat weten dat ze aan de AIDS-medicatie gaat voor de onderzoekers eruit zijn! zie: http://treatingxmrv.blogspot.com/

Het chronisch vermoeidheidssyndroom. Velen zeggen het te hebben, maar weinigen geloven dat het echt bestaat. Het zit tussen de oren wordt dan vaak gefluisterd. Een echte ziekte of een excuus van aanstellers?

Beluister HIER het fragment. (4:30)




Lees het hele verhaal op het blogportaal van Eos: Scilogs.be . Dit betreft een artikel in De Volkskrant, terug te vinden op onze site.


Forumlid Frank is al een tijd aan het mailen met de redactie van EOS. Dus toch een mooi voorbeeld dat opkomen voor je rechten zijn vruchten kan afwerpen!

Dus u kunt zich ook laten horen en het verschil maken, laat iedereen weten dat je lijdt aan een echte ziekte, en daar ook recht op hebt!

De aan EOS gerichte mails kunt u op het forum lezen.

In de april editie van EOS verscheen een artikel en in de editie van mei werd de reactie van Frank gepubliceerd:

 

 

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Geen Evenementen
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
15 nov
15/11/2018    
19:30
15 november 2018 een avond over ME en CVS met prof. dr. James Coyne en drs. Lou Corsius en natuurlijk de vertoning van Unrest.Toegang gratis. Aanmelden [...]
Filmvoorstelling Unrest te Lochristi
21/11/2018    
20:00
In het kader van Music For Life / De Warmste Week van Studio Brussel:Filmvoorstelling Unrest op woensdag 21 november om 20u in de gemeentelijke bibliotheek [...]
Evenement op 21/11/2018