Bron:

| 6935 x gelezen

Uit de TV-uitzending De Vijfde Dag van woensdag 29 mei, waarin o.a. ME-patiënte Ingeborg en haar moeder geïnterviewd werden, bleek hoe moeizaam het CIZ haar een zorgindicatie afgeeft, en ook nog alleen op basis van een psychische aandoening ipv haar lichamelijke conditie door langdurige ME. Het lot van veel ME-patiënten helaas.

De ME/CVS Stichting heeft aansluitend contact opgenomen met het CIZ, en heeft er een afspraak mee op 23 juli a.s. voor een evaluatiegesprek over de behandeling van aanvragen van ME-patiënten. Ter voorbereiding vragen zij zo veel mogelijk patiënten een niet al te lange vragenlijst in te vullen.

Graag bevelen wij dit goede initiatief aan!

Bron: Facebook ME/CVS Vereniging Nederland


Oproep: Ervaringen met CIZ

11 juli 2013

Enquête naar aanleiding van het overleg met het CIZ naar aanleiding van de EO Tv-uitzending ‘de Vijfde dag’ op 29 mei jl. hebben wij, per brief, bij het bestuur van het CIZ (Centrum Indicatiestelling Zorg) een verzoek ingediend voor een overleg.

Wij zijn blij u te kunnen melden dat het CIZ is ingegaan op ons verzoek. Het overleg vindt plaats op 23 juli as.

Omdat wij het CIZ graag een helder beeld willen geven van de ervaringen van mensen met ME/CVS zouden wij u graag een aantal vragen willen stellen.

De vragenlijst kunt u afdrukken, invullen en opsturen naar:

ME/CVS-Stichting Nederland

Noordse Bosje 16

1211 BG Hilversum

U kunt hem ook op uw computer invullen en naar ons e-mailen: info@me-cvs-stichting.nl

Het document met de vragen vindt u hier

Bron: ME/CVS Stichting

Eén reactie

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
30
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
WvP college: FAQs uit de klinische praktijk (deel 2) (Dr. Lucinda Bateman)
01/12/2015    
Hele dag
Dinsdag 1 december 2015 is het 74e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 74: FAQs uit de [...]
02 dec
02/12/2015    
19:00
Wat is cvs? Wat zijn de symptomen? Wat zijn de oorzaken? Hoe behandelen? En alles wat u er nog meerover wil weten… WOENSDAG 2 DECEMBER [...]
WvP college: FAQs uit de klinische praktijk (deel 2) (Dr. Lucinda Bateman)
04/12/2015    
Hele dag
Dinsdag 1 december 2015 is het 74e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 74: FAQs uit de [...]
Evenement op 02/12/2015
Geen Evenementen
Recente Links