Bron:

| 13923 x gelezen

Met allemaal lotgenoten met ME/CVS tezamen willen we weer een groot gezamenlijk kunstwerk maken, opgebouwd uit allemaal mini-canvasjes.

We willen dit werk (online) presenteren op 8 augustus, de dag van ernstige ME/CVS. Om met elkaar aandacht te vragen voor de ernst van deze ziekte.

Heb je ME/CVS en doe je graag mee?

 

 

 

 

  • Stuur een mail naar info@12me.be met je adres
  • Wij sturen je dan een of meerdere mini-canvasje(s) op met de post. Of als je er zelf een hebt of koopt, kan je die ook gebruiken.
  • Beschilder deze in bonte kleuren. Dat kan een voorstelling van iets zijn, of juist heel abstract. Alles mag. Je hoeft geen kunstenaar te zijn om mee te doen.
  • Stuur de beschilderde canvasjes terug naar het adres wat we je doorgeven (in Belgie of Nederland)
  • Lizzy zal deze werkjes samenvoegen tot een mooi geheel

Twee jaar terug hadden we al met jullie prachtige werkjes een groot gezamenlijk kunststuk gemaakt: ‘saMEn’. Zie foto’s. De blauw geschilderde canvasjes vormden toen samen een groot ME-awareness-lint en was de eyecatcher van de expo ‘ME in woord en beeld’.

En dit jaar dus weer een nieuw werk, wij allemaal samen, om zo een krachtige boodschap uit te dragen en aandacht te vragen voor ME/CVS

Doe je mee?

 

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Geen Evenementen
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
27
29
30
31
1
2
3
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
WvP college: Rob Arnoldus: Je suis ME
28/07/2015    
Hele dag
Dinsdag 28 juli 2015 is het 65e college met Rob Arnoldus te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 65: Je suis ME. ME [...]
WvP college: Michael Koolhaas & prof. Frans Visser: ME: grotere gevolgen dan alleen de ziekte zelf
04/08/2015    
Hele dag
Dinsdag 4  augustus 2015 is het 66e college met Michael Koolhaas en prof. Frans Visser te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 66: [...]
WvP college: Frank Twisk: Het leven van een ME patiënt: heden, verleden en toekomst
11/08/2015    
Hele dag
Dinsdag 11  augustus 2015 is het 67e college met Frank Twisk te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 67: Het leven van een [...]
Evenement op 28/07/2015