Bron:

| 10035 x gelezen

Beste ME/CVS-patiënten,

Wegens de coronacrisis werden we gedwongen om onze activiteiten voor de Wereld ME/CVS-dag op 12 mei te herzien. De geplande kunstexpo ME in woord en beeld en Millions Missing-actie kunnen jammer genoeg niet plaatsvinden. Omdat we de Wereld ME/CVS-Dag echter niet onopgemerkt voorbij willen laten gaan, werken we aan een digitaal alternatief.

Zo zal de Belgische muzikant Robin De Man, zelf ME/CVS-patiënt, een cover uitbrengen van het lied ‘Chasing cars’ van Snow Patrol. De tekst wordt door Robin aangepast om de leefsituatie van ME/CVS te beschrijven met name de uitzichtloze situatie waarin veel patiënten zich bevinden en hoe zij door de samenleving over het hoofd worden gezien. Het lied wordt ingezongen door zijn zoon.

Voor de cover zal ook een muziekclip worden gemaakt. Daarbij willen we gebruik maken van foto’s van personen met ME/CVS en hun dagelijkse leven. De bedoeling is om hen een gezicht te geven en te tonen hoe men gedwongen is dag na dag geïsoleerd tussen vier muren door te brengen. Hieronder worden alvast enkele foto’s getoond die een impressie geven.

Heb je foto´s van jezelf waarin dat viermurengevoel terugkomt en die in de videoclip mogen verschijnen? Dat kan een foto zijn op een slecht moment, in bed of op de bank. Maar je mag zeker ook je betere momentjes tonen waarop het lukt iets kleins te doen in huis, bijvoorbeeld een puzzel maken, netflixen, een afwasje doen. Dat toont net dat we er het beste van maken en ons hoofd niet laten hangen. Zolang het thema isolement maar naar voren komt.

Stuur je foto´s naar info@12me.be. Indien gewenst, kun je je foto ook delen in onze facebookgroep: https://www.facebook.com/groups/12MEI/ 

Alvast vriendelijk bedankt voor je deelname!

12ME, vzw

 

 

Deze oproep werd ook gepubliceerd op ME Centraal.

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Datum/Tijd Evenement
15/03/2026
14:00 - 18:00
Ligbetoging Not Recovered Belgium te Brussel
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
28
29
30
31
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
7e Invest in ME International Conference - Building a Future for Research into ME
01/06/2012    
09:00
The 7th Invest in ME International ME/CFS Conference 2012 Building a Future for Research into ME Clinical and Research Updates in Myalgic Encephalomyelitis CONFERENCE DESCRIPTION [...]
Bunnik: informatiebijeenkomst voor langdurig zieke werknemers
05/06/2012    
13:30
Voor mensen met ME/CVS, Whiplash, en andere ‘moeilijk objectiveerbare’ gezondheidsproblemen en hun hulpverleners. Op deze bijeenkomst kunt u informatie en tips verwachten over: de rechten [...]
“De gevolgen van een niet-aangeboren hersenletsel"
16/06/2012    
14:00
Wij nodigen jullie graag uit op onze eerstvolgende bijeenkomst die bestemd is voor whiplashpatiënten en hun partners alsook voor medici, behandelaars en andere geïnteresseerden:          [...]
16 jun
16/06/2012    
14:00
SprekersDr. Peperkamp (neuroloog)Dr. De Raedt (gezonde voeding)