Bron:

| 23518 x gelezen

Op 28 februari 2016 vond de Nederlandse première van de filmdocumentaire Forgotten Plague plaats in Amsterdam. Deze documentaire is een reis door de verborgen wereld van Myalgische Encefalomyelitis. De vertoning was een initiatief van Anil van der Zee, ex-professioneel balletdanser, in samenwerking met de ME/cvs Vereniging.

Na afloop was Dr. David Tuller gastspreker. Tuller is werkzaam als docent op de University of Berkeley en is blogger bij de New Tork Times. Op de blog van viroloog Prof. Vincent Racianello maakt hij “gehakt” van de PACE-trial en de claim dat CGT en GET bewezen effectief zijn.

Gepassioneerd vertelt hij over de controverse rond PACE. Hieronder kunt u zijn lezing herbekijken, met Nederlandse ondertitels. Aan het eind worden er ook vragen gesteld en beantwoord:

Lezing dr David Tuller met Nederlandse ondertiteling

Ook prof. Visser wast gastspreker. Hij is cardioloog met bijzondere interesse in ME/CVS en orthostatische intolerantie (POTS, hypotensie). Zijn lezing met dia’s kunt u hieronder herbekijken:

Dr Visser na Forgotten Plague 28 februari 2016

Anil had een leuk en toepasselijk presentje voor David Tuller:

Anil van der Zee on Twitter


Lees ook

 

Eén reactie

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Geen Evenementen
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
25
26
27
28
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
Wetenschap voor Patiënten: afl. 14. Behandeling (Prof. De Meirleir)
01/03/2013    
09:00
Vrijdag 1 maart is vanaf 9 uur de veertiende uitzending met Kenny de Meirleir te bekijken. Het thema van deze uitzending is: Behandeling6 behandelde vragenWil [...]
Wetenschap voor Patiënten: Chatsessie met Prof. De Meirleir
08/03/2013    
11:00
Vrijdag 8 maart zit Prof. Dr. De Meirleir van 11 uur tot 11.30 uur klaar om vragen in chatwing te beantwoorden. Ga naar http://www.wetenschapvoorpatienten.nl/chat/ en [...]
Wetenschap voor Patiënten: afl. 15. Remedies en hoop (Prof. De Meirleir)
15/03/2013    
09:00
Vrijdag 15 maart is vanaf 9 uur de vijftiende uitzending met Kenny de Meirleir te bekijken. Het thema van deze uitzending is: Remedies en hoop7 [...]
Wetenschap voor Patiënten: afl. 16. ME & de hersenen uit neurologisch oogpunt met psychische gevolgen. (Prof. De Meirleir)
29/03/2013    
09:00
Vrijdag 29 maart is vanaf 9 uur de zestiende uitzending met Kenny de Meirleir te bekijken. Het thema van deze uitzending is: ME & de [...]