Bron:

| 8108 x gelezen

Het eerste wat hierover te zeggen valt: u hebt geen Facebook nodig!

Het tweede punt: u hoeft geen inwoner te zijn van Canada om te stemmen!

Het derde ding…wel, tijd om u de details te geven…

Nature’s bounty, een reeds lang bestaande producent van vitaminen en voedingssupplementen, voert momenteel een online stemwedstrijd voor Canadese belangenorganisaties. Het National ME/FM Action Network neemt hieraan deel.

Het Action Network is waarschijnlijk internationaal het best bekend voor zijn toonaangevende rol in de ontwikkeling van de Canadese Consensus Criteria. Deze strenge criteria zijn van immens belang voor diagnose van de ziekte.

Het Network was ook gastheer van de 2001 IACFS/ME Conferentie in Ottawa. Maar naast deze internationale successen heeft het Action Network de laatste twintig jaar patiënten gesteund door middel van belangenbehartiging, voorlichting, informatie en het bevorderen van onderzoek. Het is de belangrijkste belangenorganisatie voor de 750.000 mensen in Canada met ME of FM.

Dus is het de moeite waard om het Action Network te steunen in deze wedstrijd. De top drie winnaars zullen respectievelijk 20.000$, 10.000$ en 5.000$ verdienen. Van de overblijvende belangenorganisaties zullen er drie willekeurig gekozen worden om elk 5.000$ te winnen. Amerikaanse en Canadese dollars zijn ongeveer evenveel waard: 20.000$ is ongeveer 13.000£ of 15.000€. Dat zou een belangrijke impuls geven aan eender welke ME/FM belangenorganisatie.

Stemmen kan vanaf 26 februari 2013 tot en met vrijdag 29 maart 2013. Stemmen is één maal per dag mogelijk.

Stemmen is erg makkelijk!

  • Ga naar http://www.sharethebounty.ca/charities.php

  • Klik op ‘N’ om het National ME/FM Action Network terug te vinden – het is de tweede in de lijst van belangenorganisaties beginnend met de ‘N’.
  • Klik op de groene ‘vote’ (stem) knop ernaast.
  • Vul uw e-mailadres in, en de spamcheck om te bewijzen dat u geen spamrobot bent, klik aan dat u akkoord gaat met het reglement, klik niet op het vakje dat u op de hoogte wenst gehouden te worden van Nature’s Bounty producten, klik tot slot op de paarse ‘vote’ (stem) knop, dat is het.
  • Keer morgen terug en stem opnieuw!

Er is grote druk achter het Action Network voor deze wedstrijd: een team van supporters heeft reeds uitvoerig op het net reclame gemaakt om steun op te trommelen. Help hen winnen.

Vragen? Volg dit (Engelse) forumtopic op Phoenix Rising forums.

Bron: Sasha, Phoenix Rising Forums

Vertaling ME-gids

Eén reactie

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Geen Evenementen
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
31
1
2
3
4
5
6
7
9
10
13
14
15
16
17
18
20
21
23
24
25
27
28
29
30
1
2
3
4
WvP college: Introductie en diagnose (Dr. Lucinda Bateman)
08/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 8 september 2015 is het 68e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 68: Introductie en diagnoseWil [...]
WvP college: Introductie en diagnose (Dr. Lucinda Bateman)
11/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 8 september 2015 is het 68e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 68: Introductie en diagnoseWil [...]
12 sep
12/09/2015 - 13/09/2015    
Hele dag
Given the high prevalence of Lyme disease and the difficulties in the diagnosis and treatment of this tick-borne disorder, we thought the time was right [...]
19 sep
19/09/2015    
09:00
Conferentie over de ziekte van Lyme en de daaraan gekoppelde chronische problemen: Stand van zaken.Louvain-la-Neuve te België (nabij Brussel). Tijdens deze ééndaagse conferentie, georganiseerd door [...]
WvP college: Autoimmuniteit in ME/cvs en fibromyalgie (Dr. Lucinda Bateman)
22/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 22 september 2015 is het 69e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 69: Autoimmuniteit in ME/cvs [...]
26 sep
26/09/2015    
09:30
Biomedisch Onderzoek en Behandeling zaterdag 26 september van 9:30 tot 17:00 AMC Ziekenhuis meibergdreef 9, 1105 Amsterdam Georganiseerd door ME/CVS Vereniging Dit jaar bestaat de [...]
Evenement op 12/09/2015
12 sep
Evenement op 19/09/2015
Evenement op 26/09/2015
26 sep