Bron:

| 9601 x gelezen

Bent u het Belgische ME/cvs- & fibromyalgiebeleid ook beu?

Dan is er goed nieuws want de organisatoren van de nationale ME/cvs protestactiedag van 14 maart 2011 lanceren hun nieuwe website. Dat wil zeggen dat vanaf nu iedereen vanuit zijn zetel/bed zijn stem kan laten gelden op politiek niveau.

Bezoek dus vlug onze website: www.wakeupcallbeweging.be en strijd samen met ons mee voor een betere toekomst.

Wie zijn wij?

De WUCB is ontstaan uit een grote groep van misnoegde ME/cvs -& fibromyalgiepatiënten die het jarenlange wachten op (h)erkenning en een aangepaste medische zorgverlening meer dan beu zijn. De initiatiefnemers hebben zich voorgenomen het politieke beleid rond deze aandoeningen te dynamiseren met behulp van wake-up calls. Wij zullen de beleidsmensen wijzen op hun verantwoordelijkheden en hen adviseren waar nodig.

De WUCB zal actie voeren met de steun van de patiënten tot wij bekomen waar wij recht op hebben. Daarom roepen wij alle ME/cvs -& fibromyalgiepatiënten op om zich te registreren als activist (men blijft anoniem) adhv hun e-mail adres op onze website zodat wij de politiek duidelijk kunnen maken hoe groot de groep van patiënten is die zij al jarenlang negeren. Uw registratie zal eveneens de WUCB in de mogelijkheid stellen electronische campagnes te voeren via e-mail en laat ons toe snel en efficiënt te communiceren met onze achterban bij eventuele acties of wanneer nodig. Wij hopen dan ook dat deze oproep ter harte wordt genomen zodat wij samen sterk onze toekomst mee kunnen bepalen.

“Patiënten in de strijd voor patiënten” is immers het motto van de wake-up call beweging

Bij deze nodigen wij u, alsook familie & vrienden alvast uit zich aan te sluiten bij onze beweging. Patiënten uit Nederland mogen zich uiteraard ook registeren, samen staan we immers veel sterker!

Verspreid deze boodschap zoveel als mogelijk!

Met vriendelijke en strijdvaardige groeten,

De wake-up call beweging.

http://www.wakeupcallbeweging.be  

3 reacties

  1. Goed plan, en ik wil me zeker als Nederlander registreren om onze zuiderburen te helpen, maar moeten we in NL ook niet zoiets doen om voet aan de politieke bodem te krijgen. Aangezien ik zelf te slecht ben om dit op me te nemen wil ik vragen: is er iemand uit NL die dit vorm zou kunnen geven, energie in te steken? De kant die het nu opgaat in NL is zorgwekkend..

  2. Nederlanders ook mee doen, mooi!
    Heel goed initiatief de WUBC!!!
    Hoe meer wij van ons, ME/cvs en FM patiënten, laten horen, dés te beter.
    En Nederlanders kunnen ook mee doen en zich aansluiten!!!

  3. Ik wil dit graag doen om onze Vlaamse vrienden te steunen, maar lukt me niet.. Gaat niet goed bij knop ‘lid worden’.
    En ik zou graag zien dat in NL vergelijkbare acties komen zodat de regering niet meer om ons heen kan en uit hun winterslaap MOET komen. Dat gaat mij helaas echt niet lukken, wie o wie wel?

Geef een reactie

Zijbalk

Volg ons
Geen Evenementen
Recente Links
ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
31
1
2
3
4
5
6
7
9
10
13
14
15
16
17
18
20
21
23
24
25
27
28
29
30
1
2
3
4
WvP college: Introductie en diagnose (Dr. Lucinda Bateman)
08/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 8 september 2015 is het 68e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 68: Introductie en diagnoseWil [...]
WvP college: Introductie en diagnose (Dr. Lucinda Bateman)
11/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 8 september 2015 is het 68e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 68: Introductie en diagnoseWil [...]
12 sep
12/09/2015 - 13/09/2015    
Hele dag
Given the high prevalence of Lyme disease and the difficulties in the diagnosis and treatment of this tick-borne disorder, we thought the time was right [...]
19 sep
19/09/2015    
09:00
Conferentie over de ziekte van Lyme en de daaraan gekoppelde chronische problemen: Stand van zaken.Louvain-la-Neuve te België (nabij Brussel). Tijdens deze ééndaagse conferentie, georganiseerd door [...]
WvP college: Autoimmuniteit in ME/cvs en fibromyalgie (Dr. Lucinda Bateman)
22/09/2015    
Hele dag
Dinsdag 22 september 2015 is het 69e college met Dr. Lucinda Bateman te bekijken. Het thema van deze uitzending is: College 69: Autoimmuniteit in ME/cvs [...]
26 sep
26/09/2015    
09:30
Biomedisch Onderzoek en Behandeling zaterdag 26 september van 9:30 tot 17:00 AMC Ziekenhuis meibergdreef 9, 1105 Amsterdam Georganiseerd door ME/CVS Vereniging Dit jaar bestaat de [...]
Evenement op 12/09/2015
12 sep
Evenement op 19/09/2015
Evenement op 26/09/2015
26 sep